Nowa strona już dostępna !

Prawie 2 lata zbierania opinii, miesiące kodowania, prac koncepcyjnych i graficznych i tygodnie zapełniania strony odpowiednią treścią… i jest! nasza nowa wizytówka i okno na świat.

Mamy nadzieję, że efekt wsłuchiwania się w opinie naszych kontrahentów i klientów szukających konkretnych informacji będzie dla Państwa zadowalający. Staraliśmy się, żeby w możliwie prosty i jasny sposób przekazać użytkownikowi maksymalnie wiele treści.

Nawigacja na stronie pozostała w zasadzie niezmieniona, ponieważ dostaliśmy w tym temacie bardzo dobre opinie, największą zmianą jest na pewno strona konkretnego produktu, uległa ona całkowitej przebudowie. Dwa, czasem trzy kliknięcia, wystarczą aby zdobyć informację na temat danych technicznych, wymiarów czy kodów katalogowych. Ze strony każdego produktu można teraz pobrać pliki 2D i 3D, instrukcje montażu czy kartę katalogową.

Jesteśmy przekonani, że nowa strona usprawni wybór odpowiedniego oświetlenia i będzie źródłem przydatnych informacji. W razie jakichkolwiek uwag, prosimy o kontakt mailowy z naszym biurem: biuro@labra.pl

Pozdrawiamy

Zespół LABRA