Warunki przyjmowania zleceń z nietypowymi kolorami

Dopłaty do lakierowania RAL

  1. Minimalna wartość zamawianych opraw w danym jednym kolorze RAL to 2000,00 zł netto przed rabatem – na każdy jeden kolor RAL – każdy kolejny kolor wymaga przekroczenia progu 2000,00 zł netto. Zamówienia poniżej tej wartości nie będą przyjmowane do produkcji niezależnie od ilości lamp.
  2. UWAGA – wyłączone z tych zasad są wkładki edge.LED – nie mogą być one lakierowane na kolor inny niż (A) Alu, (B) Biały i (C) Czarny. Zasada ta tyczy się wszystkich serii opraw z wkładką edge.LED.
  3. Jeżeli zamówienie na nietypowy kolor RAL przekroczy wyżej wspomniany próg 2000,00 zł to dodatkowo naliczona zostanie nierabatowalna dopłata do każdej oprawy w wysokości 60,00 zł netto niezależnie od jej rozmiaru (nawet jeżeli w danej oprawie na nietypowy kolor RAL lakierowany jest np. tylko jeden pierścień, dopłata pozostaje niezmienna. Lampa jest traktowana tak jak by cała była lakierowana w RAL)
  4. Dopłata umieszczana jest na fakturze VAT jako osobna pozycja (nie wlicza się do prowizji itp.)
  5. Powyższe zasady wchodzą w życie od 1 marca 2016. Wszystkie zamówienia złożone tego dnia i później traktowane są wg tych zasad.
  6. Od 1 marca wycofane są wszystkie wkładki w kolorze czerwonym oraz niebieskim we wszystkich oprawach z rodziny AURO.
  7. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.

Aktualizacja z dnia 27.10.2017

Z poważaniem,

Zespół LABRA